Dopisz się do bazy!

Portal budujemydwor.pl jest w trakcie budowy jedynej w swoim rodzaju bazy firm i wykonawców specjalizujących się w technologiach, systemach i stylach odpowiednich dla budowy domu w stylu dworkowym.

Doskonale zdając sobie sprawę z przytłaczającej ilości i często wątpliwej jakości dziesiątek katalogów firm już istniejących; sami poszukując z pozycji inwestora wykonawców tak wyszukanych technologii jak okiennice, sztukateria elewacyjna i wewnętrzna, wykonawców stylowych kolumn z kapitelem i bazą czy rzeźbionych kafli kominkowych; postanowiliśmy zebrać wszystkich w jednym miejscu.

Tym sposobem chcemy ułatwić powstawanie toczących się już inwestycji oraz uzmysłowić niezdecydowanym, że marzenie o prawdziwie stylowym dworze nie musi pozostawać przez całe życie tylko marzeniem. Wszak wśród setek firm istnieją również te umiejące przeobrazić nasze marzenia w rzeczywistość.

Portal zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Od tych największych firm budujących domy-dwory „pod klucz” po pojedynczych, solidnych rzemieślników. Zapraszamy również firmy, których tylko poszczególne produkty spełniają rygorystyczne warunki budowy w stylu dworkowym. Na tych produktach skupimy uwagę w naszym katalogu.

Dopisanie firmy do bazy jest darmowe, szczegółów udzielamy pod numerem telefonu 515-048-535 oraz poprzez e-mail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *