Łapanów DM-6484

bBardzo duży dom nawet dla wielopokoleniowej rodziny. Utrzymany w charakterze dworku, łączy w sobie cechy tradycyjne z nowoczesnymi. W zależności od upodobań użytkowników może być utrzymany w stonowanej lub wyraźnej kolorystyce. Bogata, rozbudowana forma nada się dla osób o wyszukanym stylu. Dodatkowym atutem domu jest ciekawie ukształtowany „tympanon” z okrągłym świetlikiem, wsparty czterema kolumienkami oraz dwustanowiskowy garaż.

Budynek składa się z dwóch części – jednej przekrytej dachem kopertowym oraz drugiej (mniejszej) dostawionej do głównej bryły, w której znajduje się garaż z dwoma miejscami postojowymi. Od strony ogrodowej zaplanowano duży taras oraz podcienione wejście na ogród. Wejście do budynku od frontu jest bogato zdobione, a wygląd elewacji poprzez zastosowanie ciekawych detali nadaje obiektowi niepowtarzalnego klimatu.

Strefa parteru jest bardzo rozbudowana i łączy w sobie różne funkcje. Ogromny salon bez ścianek działowych pozwoli na dowolne kreowanie wnętrza. Z wydzielonej części jadalnianej można wyjść na przestronny, zadaszony taras, doskonały do spędzania czasu w upalne dni. Kuchnia jest częściowo otwarta na pozostałą część domu i posiada oddzielną, wygodnie dostępną spiżarkę. Na parterze można wydzielić pokoje użytkowe, pracownie lub pomieszczenia techniczne – w zależności od potrzeb użytkowników.

Piętro jest utrzymane w spokojniejszym charakterze niż parter. Znajdują się tu dwie sypialnie oraz duża łazienka. Dodatkowym atutem sa dwa strychy, doskonale nadające się do przechowywania rzeczy.

Projekt domu DM-6484 ŁAPANÓW. Dom parterowy z garażem dwustanowiskowym, z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak POROTHERM 30 cm, wełna mineralna 15 cm, tynk zewnętrzny. Strop nad parterem: TERIVA. Kąt nachylenia dachu 30°.
Program: 3 pokoje, salon, kuchnia, gabinet, pokój rekreacyjny, kuchnia, jadalnia, 2 łazienki, WC, garderoba, spiżarnia, kotłownia z pralnią, strych, garaż dwustanowiskowy.

Cena projektu: tel.personal2 - Kopia (2)

Jak zamówić projekt? To proste!

Zamówienie można złożyć:
– telefonicznie, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 515-048-535
– poprzez e-mail pisząc na nasz adres: s t u d i o h u s s a r @ g m a i l . c o m

Ceny projektów obejmują podatek VAT. Do każdego projektu wystawiamy fakturę.

Przy przedpłacie wysyłka gratis!

Projekt w zależności od pracowni autorskiej dostarczony zostanie do 14 dni. Z reguły są to 2-4 dni robocze.

Do każdego zakupionego projektu domu dokładamy gratis książkę Zygmunta Czartoryskiego O stylu krajowym w budownictwie wiejskim!

Cały zysk ze sprzedaży projektów przeznaczony zostanie na rozwój i utrzymanie portalu Budujemy Dwór

Co zawiera projekt?

Dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu budowlanego domu katalogowego, w skład której wchodzi:

projekt architektoniczny
projekt konstrukcyjny
projekt instalacji sanitarnych wewnętrznych (instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o, gazowej)
projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej

Każdy projekt branżowy składa się z części opisowej oraz rysunkowej.

W części architektonicznej zawarte są elewacje budynku, rzut parteru, poddasza, więźby i dachu oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zestawienie drewna na więźbę.

Część konstrukcyjna obejmuje rzut fundamentów i stropu.

Rysunki branży elektrycznej pokazują na rzutach rozmieszczenie elementów oświetlenia i gniazd wtykowych oraz schemat rozdzielnicy budynku.

Wśród rysunków instalacyjnych znajdują się rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Do projektu dołączone są kopie zaświadczeń o przyznaniu uprawnień oraz wpisach do izb autorów projektu gotowego, datowane na czas powstania projektu. Jest to zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w myśl którego aktualne zaświadczenia dostarczają osoby adaptujące projekt.

Zmiany w projekcie

Aby dokonać zmian w projekcie potrzebna jest zgoda autora, którą wystawiamy dla Państwa bezpłatnie.

Każda zmiana powinna być naniesiona na oryginał projektu katalogowego trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym (lub dołączone jako aneks) przez osobę posiadającą odpowiednie do tego uprawnienia.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *