Lipnica DM-5502

bDworkowy styl projektu łączy więc w sobie sprawdzone rozwiązania tradycyjne z nowatorskim podejściem do architektury klasycznej. Dom cechuje niezwykła elegancja i smak, na co z pewnością wpływa umiejętne wykorzystanie symetrii. Do ciekawych rozwiązań należą nowoczesne lukarny umiejscowione w połaci dachu z każdej strony budynku oraz wejście z nowatorskim tympanonem, potraktowanym w tym wypadku w sposób minimalistyczny. Projekt jest idealny dla osób ceniących sobie eleganckie i wysmakowane rozwiązania architektoniczne.

Bryła obiektu zaplanowana została w sposób symetryczny względem osi wejścia, co niewątpliwie poprawia odbiór wizualny całego budynku. Na pierwszy rzut oka uwagę zwracają nowoczesne lukarny i reprezentacyjne wejście z dwoma kolumnami niosącymi konstrukcję i ciekawie ukształtowanymi schodami. Wejście jest zadaszone, co doskonale chroni je przed deszczem lub śniegiem i poprawia komfort życia. Kopertowy dach jest idealnym rozwiązaniem dla osób niekoniecznie chcących budować dom ze zwykłą połacią dwuspadową.

Symetryczny układ ścian zewnętrznych pozwolił na bardzo funkcjonalną organizację przestrzeni we wnętrzu. Salon ze stołem jadalnym jest doskonale doświetlony przez duże okna w elewacjach. Kuchnia została zaplanowana jako odrębne pomieszczenie z wyjściem na taras oraz dostępem do kotłowni. Na parterze zlokalizowano ponadto dwa wygodne pokoje (w tym jeden z prywatną garderobą), łazienkę oraz wiatrołap ze schowkiem idealnym do przechowywania ubrań lub obuwia.

Piętro tworzą aż cztery przestronne pokoje oraz łazienka z wanna. Każdy pokój jest bardzo słoneczny, ze względu na umieszczenie w połaci lukarn z dużymi przeszkleniami. Jeden pokój z powodzeniem można przekształcić w mały salonik wypoczynkowy lub pracownię komputerową.

Projekt domu DM-5502 Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia. W projekcie zastosowano materiały firmy Jopek. Technologia tradycyjna.
Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny „POROMUR” 44 cm, płytka elewacyjna 1,3 cm.
Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 45°.
Program: 6 pokoi, 2łazienki, salon, kuchnia, 2 garderoby oraz kotłownia.

Cena projektu: tel.personal2 - Kopia (2)

Jak zamówić projekt? To proste!

Zamówienie można złożyć:
– telefonicznie, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 515-048-535
– poprzez e-mail pisząc na nasz adres: s t u d i o h u s s a r @ g m a i l . c o m

Ceny projektów obejmują podatek VAT. Do każdego projektu wystawiamy fakturę.

Przy przedpłacie wysyłka gratis!

Projekt w zależności od pracowni autorskiej dostarczony zostanie do 14 dni. Z reguły są to 2-4 dni robocze.

Do każdego zakupionego projektu domu dokładamy gratis książkę Zygmunta Czartoryskiego O stylu krajowym w budownictwie wiejskim!

Cały zysk ze sprzedaży projektów przeznaczony zostanie na rozwój i utrzymanie portalu Budujemy Dwór

Co zawiera projekt?

Dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu budowlanego domu katalogowego, w skład której wchodzi:

projekt architektoniczny
projekt konstrukcyjny
projekt instalacji sanitarnych wewnętrznych (instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o, gazowej)
projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej

Każdy projekt branżowy składa się z części opisowej oraz rysunkowej.

W części architektonicznej zawarte są elewacje budynku, rzut parteru, poddasza, więźby i dachu oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zestawienie drewna na więźbę.

Część konstrukcyjna obejmuje rzut fundamentów i stropu.

Rysunki branży elektrycznej pokazują na rzutach rozmieszczenie elementów oświetlenia i gniazd wtykowych oraz schemat rozdzielnicy budynku.

Wśród rysunków instalacyjnych znajdują się rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Do projektu dołączone są kopie zaświadczeń o przyznaniu uprawnień oraz wpisach do izb autorów projektu gotowego, datowane na czas powstania projektu. Jest to zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w myśl którego aktualne zaświadczenia dostarczają osoby adaptujące projekt.

Zmiany w projekcie

Aby dokonać zmian w projekcie potrzebna jest zgoda autora, którą wystawiamy dla Państwa bezpłatnie.

Każda zmiana powinna być naniesiona na oryginał projektu katalogowego trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym (lub dołączone jako aneks) przez osobę posiadającą odpowiednie do tego uprawnienia.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *