Lubawa DM-6513

dane techniczneLubawa to projekt niezwykle eleganckiego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym. Jego architektura utrzymana jest w niezwykle popularnym stylu dworkowym. Stworzyliśmy go z myślą o inwestorach, którzy pragną mieszkać w stylowym domu, który podkreśli ich wysoki status społeczny i doda prestiżu. Reprezentacyjne elewacje z dużą ilością detali sprawiają, że będzie on prawdziwą ozdobą okolicy. Dużą zaletą Lubawy jest obecność, aż czterech pomieszczeń na poddaszu, które można dowolnie zaadaptować. Projekt posiada ponadto niezwykle przestronną kuchnię na parterze, oraz bogate zaplecze pomieszczeń gospodarczo technicznych.

Projekt posiada piękną, zwartą bryłę na planie prostokąta. W elewacji frontowej uwagę zwraca niezwykle efektowne głównej wejście do domu. Nadaje ono całemu budynkowi odpowiedni styl i rangę, podnosząc prestiż rezydencji. Zapewnia jednocześnie doskonałą osłonę przed złymi warunkami atmosferycznymi dla domowników, czy gości. Warto zwrócić uwagę na symetrycznie rozmieszczone „bawole oka” na dachu, które zapewniają odpowiednie naświetlenie wnętrza. W elewacji bocznej zaprojektowaliśmy wjazd do garażu i wejście do kotłowni. Projekt wyróżnia się także efektowną elewacją ogrodową z eleganckim wyjściem z salonu.

Projekt ten posiada rozbudowany program parteru. Stworzyliśmy w nim jasny podział, w prawym skrzydle umiejscowiliśmy pomieszczenia techniczne: kotłownię, pralnię, garaż, oraz łazienkę. Natomiast część centralna oraz lewe skrzydło to część mieszkalna z dużą kuchnią i salonem, mniejszym pokojem i gabinetem. Program uzupełnia pojemna garderoba przy wiatrołapie.

Na poddaszu jest sześć pomieszczeń, dwa z nich zaprojektowaliśmy jako sypialnie. Pozostałe cztery pomieszczenia inwestor może dowolnie zaaranżować.

Zobacz historię budowy domu według tego projektu: Budowa dworku Nina i Paweł

Cena projektu: tel.

personal2 - Kopia (2)

Jak zamówić projekt? To proste!

Zamówienie można złożyć:
– telefonicznie, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 515-048-535
– poprzez e-mail pisząc na nasz adres: s t u d i o h u s s a r @ g m a i l . c o m

Ceny projektów obejmują podatek VAT. Do każdego projektu wystawiamy fakturę.

Przy przedpłacie wysyłka gratis!

Projekt w zależności od pracowni autorskiej dostarczony zostanie do 14 dni. Z reguły są to 2-4 dni robocze.

Do każdego zakupionego projektu domu dokładamy gratis książkę Zygmunta Czartoryskiego O stylu krajowym w budownictwie wiejskim!

Cały zysk ze sprzedaży projektów przeznaczony zostanie na rozwój i utrzymanie portalu Budujemy Dwór

Co zawiera projekt?

Dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu budowlanego domu katalogowego, w skład której wchodzi:

projekt architektoniczny
projekt konstrukcyjny
projekt instalacji sanitarnych wewnętrznych (instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o, gazowej)
projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej

Każdy projekt branżowy składa się z części opisowej oraz rysunkowej.

W części architektonicznej zawarte są elewacje budynku, rzut parteru, poddasza, więźby i dachu oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zestawienie drewna na więźbę.

Część konstrukcyjna obejmuje rzut fundamentów i stropu.

Rysunki branży elektrycznej pokazują na rzutach rozmieszczenie elementów oświetlenia i gniazd wtykowych oraz schemat rozdzielnicy budynku.

Wśród rysunków instalacyjnych znajdują się rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Do projektu dołączone są kopie zaświadczeń o przyznaniu uprawnień oraz wpisach do izb autorów projektu gotowego, datowane na czas powstania projektu. Jest to zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w myśl którego aktualne zaświadczenia dostarczają osoby adaptujące projekt.

Zmiany w projekcie

Aby dokonać zmian w projekcie potrzebna jest zgoda autora, którą wystawiamy dla Państwa bezpłatnie.

Każda zmiana powinna być naniesiona na oryginał projektu katalogowego trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym (lub dołączone jako aneks) przez osobę posiadającą odpowiednie do tego uprawnienia.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *