Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4 – 6-osobowej rodziny. Na parterze, obok kuchni ze spiżarnią i małej kotłowni, zaprojektowano okazały pokój dzienny, połączony z pokojem kominkowym oraz aneks, składający się z dwóch pokoi i łazienki.
Powierzchnia użytkowa domu wynosi ogółem 201.40 m². Projekt powstał w technologii murowanej. W domu znajdują się 5 wygodne sypialnie oraz 3 łazienki. Dziś trudno wyobrazić sobie dom bez spiżarni, dlatego w prezentowanym projekcie jest ona dostępna. Pomieszczeniem dodatkowym domu jest garderoba. W projekcie przewidziano dodatkowy pokój, który z powodzeniem może pełnić funkcję np. gabinetu, pokoju hobby lub pokoju dla gości. Do projektu dołączany jest „Pakiet energooszczędny”, którego zastosowanie pozwoli zminimalizować straty ciepła w budynku. Projekt posiada wersję w odbiciu lustrzanym.
Autor projektu: arch. Tomasz Sobieszuk
Cena projektu: tel.
Jak zamówić projekt? To proste!
Zamówienie można złożyć:
– telefonicznie, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 515-048-535
– poprzez e-mail pisząc na nasz adres: s t u d i o h u s s a r @ g m a i l . c o m
Ceny projektów obejmują podatek VAT. Do każdego projektu wystawiamy fakturę.
Przy przedpłacie wysyłka gratis!
Projekt w zależności od pracowni autorskiej dostarczony zostanie do 14 dni. Z reguły są to 2-4 dni robocze.
Do każdego zakupionego projektu domu dokładamy gratis książkę Zygmunta Czartoryskiego O stylu krajowym w budownictwie wiejskim!
Cały zysk ze sprzedaży projektów przeznaczony zostanie na rozwój i utrzymanie portalu Budujemy Dwór
Co zawiera projekt?
Dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu budowlanego domu katalogowego, w skład której wchodzi:
projekt architektoniczny
projekt konstrukcyjny
projekt instalacji sanitarnych wewnętrznych (instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o, gazowej)
projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej
Każdy projekt branżowy składa się z części opisowej oraz rysunkowej.
W części architektonicznej zawarte są elewacje budynku, rzut parteru, poddasza, więźby i dachu oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zestawienie drewna na więźbę.
Część konstrukcyjna obejmuje rzut fundamentów i stropu.
Rysunki branży elektrycznej pokazują na rzutach rozmieszczenie elementów oświetlenia i gniazd wtykowych oraz schemat rozdzielnicy budynku.
Wśród rysunków instalacyjnych znajdują się rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.
Do projektu dołączone są kopie zaświadczeń o przyznaniu uprawnień oraz wpisach do izb autorów projektu gotowego, datowane na czas powstania projektu. Jest to zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w myśl którego aktualne zaświadczenia dostarczają osoby adaptujące projekt.
Zmiany w projekcie
Aby dokonać zmian w projekcie potrzebna jest zgoda autora, którą wystawiamy dla Państwa bezpłatnie.
Każda zmiana powinna być naniesiona na oryginał projektu katalogowego trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym (lub dołączone jako aneks) przez osobę posiadającą odpowiednie do tego uprawnienia.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.