Rawiczów DM-6312

b

Niezwykle interesujący projekt, stylizowany na dwór polski to propozycja dla osób o tradycyjnym podejściu do świata. Dom przypadnie do gustu osobom szukającym zacisznych czterech ścian, w których można cieszyć się rodzinną atmosferą w otoczeniu najbliższych.

Doskonała organizacja wewnętrznej przestrzeni budynku współgra z piękną, przywodzącą na myśl szlacheckie dworki elewacją zewnętrzną. Staropolską duszę budynku podkreślają duże okna, ciekawa konstrukcja dachu oraz taras ozdobiony wspartym na kolumnach tympanonem.

Stosunkowo prosta konstrukcja pozytywnie wpływa na tempo oraz koszty budowy. Bryła powstała na planie prostokąta, z dwoma bocznymi wejściami – z lewej strony z salonu na zadaszony taras, z prawej wyjście z kotłowni do ogrodu.

Główne wejście do domu prowadzi przez wiatrołap. Z lewej strony umieszczono kuchnię, za nią znajduje się łazienka. Z prawej strony zaplanowano główną sypialnię. W środkowej części domu umieszczono obszerny pokój dzienny z uroczym kominkiem i wyjściem na taras. Naprzeciw pokoju zaplanowano drugą łazienkę i kotłownię oddzieloną niewielkim przedsionkiem. Za pokojem dziennym i łazienką znajdują się jeszcze trzy niezależne pokoje.

Budynek DM-6312 parterowy, bez podpiwniczenia. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 26°, 41°. Program: 4 pokoje, salon, kuchnia oraz kotłownia ze składem opału.

Cena projektu: tel.personal2 - Kopia (2)

Jak zamówić projekt? To proste!

Zamówienie można złożyć:
– telefonicznie, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 515-048-535
– poprzez e-mail pisząc na nasz adres: s t u d i o h u s s a r @ g m a i l . c o m

Ceny projektów obejmują podatek VAT. Do każdego projektu wystawiamy fakturę.

Przy przedpłacie wysyłka gratis!

Projekt w zależności od pracowni autorskiej dostarczony zostanie do 14 dni. Z reguły są to 2-4 dni robocze.

Do każdego zakupionego projektu domu dokładamy gratis książkę Zygmunta Czartoryskiego O stylu krajowym w budownictwie wiejskim!

Cały zysk ze sprzedaży projektów przeznaczony zostanie na rozwój i utrzymanie portalu Budujemy Dwór

Co zawiera projekt?

Dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu budowlanego domu katalogowego, w skład której wchodzi:

projekt architektoniczny
projekt konstrukcyjny
projekt instalacji sanitarnych wewnętrznych (instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o, gazowej)
projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej

Każdy projekt branżowy składa się z części opisowej oraz rysunkowej.

W części architektonicznej zawarte są elewacje budynku, rzut parteru, poddasza, więźby i dachu oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zestawienie drewna na więźbę.

Część konstrukcyjna obejmuje rzut fundamentów i stropu.

Rysunki branży elektrycznej pokazują na rzutach rozmieszczenie elementów oświetlenia i gniazd wtykowych oraz schemat rozdzielnicy budynku.

Wśród rysunków instalacyjnych znajdują się rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Do projektu dołączone są kopie zaświadczeń o przyznaniu uprawnień oraz wpisach do izb autorów projektu gotowego, datowane na czas powstania projektu. Jest to zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w myśl którego aktualne zaświadczenia dostarczają osoby adaptujące projekt.

Zmiany w projekcie

Aby dokonać zmian w projekcie potrzebna jest zgoda autora, którą wystawiamy dla Państwa bezpłatnie.

Każda zmiana powinna być naniesiona na oryginał projektu katalogowego trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym (lub dołączone jako aneks) przez osobę posiadającą odpowiednie do tego uprawnienia.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *