RENOWACJA ZABYTKÓW – FURMANEK RENEWAL

LOGO_SYGNET_RGB_MAX

ul. Świętokrzyska 9
26-021 Daleszyce k. Kielc

www.furmanek.pl

Firma Furmanek Renewal powstała w 1985 roku i zajmuje się kompleksową renowacją zabytków.

Wiemy, że nasza praca zapewnia przyszłym pokoleniom obraz i świadomość przeszłości i wierzymy, że konserwacja zabytków to nie tylko profesja, ale przede wszystkim powinność. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była zawsze najwyższa.

Do renowacji zabytków podchodzimy indywidualnie i nowocześnie. Doświadczenie i tradycję pokoleń kamieniarzy oraz wiedzę konserwatorów sztuki, archeologów i architektów z sukcesem łączymy z wykorzystaniem najnowszych technologii. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów z wielu dziedzin, a do restauracji obiektów wykorzystujemy m.in. unikalną metodę laserowego czyszczenia powierzchni. To wszystko sprawia, że jesteśmy skuteczni i niezawodni.

Co więcej, posiadamy kompletne zaplecze niezbędne do wykonywania prac konserwatorskich. Własna hala produkcyjna wyposażona w innowacyjne maszyny oraz hurtownie kamienia gwarantują naszą niezależność.

Nasze atuty mieliśmy okazję zaprezentować, uczestnicząc w wielu znaczących projektach na terenie Polski i Europy. W naszym portfolio znajdują się między innymi: Kolegiata w Tumie koło Łęczycy, Cmentarz Orląt Lwowskich, łódzka Manufaktura, Pałac w Wilanowie, Bazylika na Świętym Krzyżu, Cmentarz wojenny na Monte Cassino czy Plac NMP w Kielcach.

Jesteśmy dumni z naszych realizacji oraz referencji, a do każdego nowego zadania podchodzimy indywidualnie, bo naprawdę wkładamy serce w kamień.

Wkładamy serce w kamień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *