Siemianów DM-6135

bProjekt budynku o dużej powierzchni użytkowej, idealny dla rodziny szukającej obiektu o bardzo przestronnym wnętrzu. Mimo zaplanowaniu go na bardzo prostym kształcie, jego wygląd jest bardzo intrygujący i zwracający uwagę. Efekt ten uzyskano dzięki symetrycznej konstrukcji pełnej klasycznego uroku. Szczególnie interesująco prezentuje się elewacja frontowa ze wspartym na podwójnych kolumnach tympanonem i dwiema lukarnami. Również tył budynku został ciekawie zaaranżowany – doskonale sprawdzi się w pobliżu dużego ogrodu, ponieważ przytulny, zadaszony taras z wykuszem otwierają wnętrze domu na piękno krajobrazu.

Bryła budynku pierwotnie oparta na planie prostokąta została delikatnie zmodyfikowana poprzez stworzenie podcienia na taras wraz z bardzo malowniczym wykuszem. Kopertowy dach współgra z ogólną konstrukcją projektu utrzymaną w stylistyce dworu polskiego.

Częściowe podpiwniczenie pozwala na ukrycie mniej reprezentacyjnych pomieszczeń i  lepszą organizację przestrzeni parteru i poddasza.

Projekt stanowi doskonały przykład, jak tradycyjny rozkład pomieszczeń doskonale wpływa na funkcjonalność wnętrza. Główne wejście do domu znajduje się w wiatrołapie, który sąsiaduje z garderobą. Centralnie umieszczony hall umożliwia wygodną komunikację między poszczególnymi pomieszczeniami. Znajdują się tu dwa komfortowe pokoje, łazienka, duża kuchnia z niewielką spiżarnią oraz przestronny pokój dzienny.

Na poddaszu znajduje się ustawna łazienka oraz trzy bardzo obszerne pokoje prywatne. Każdy z nich doświetlony został lukarną i umożliwia organizację zarówno wygodnego miejsca do odpoczynku, jak i do pracy. Główna sypialnia posiada dostęp do prywatnej garderoby, druga garderoba znajduje się obok łazienki.

Projekt domu DM-6135. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 12 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 35°, 44°. Program: 4 pokoje, salon, gabinet, kuchnia ze spiżarnią, 2 garderoby, kotłownia oraz pomieszczenie gospodarcze.

Cena projektu: tel.personal2 - Kopia (2)

Jak zamówić projekt? To proste!

Zamówienie można złożyć:
– telefonicznie, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 515-048-535
– poprzez e-mail pisząc na nasz adres: s t u d i o h u s s a r @ g m a i l . c o m

Ceny projektów obejmują podatek VAT. Do każdego projektu wystawiamy fakturę.

Przy przedpłacie wysyłka gratis!

Projekt w zależności od pracowni autorskiej dostarczony zostanie do 14 dni. Z reguły są to 2-4 dni robocze.

Do każdego zakupionego projektu domu dokładamy gratis książkę Zygmunta Czartoryskiego O stylu krajowym w budownictwie wiejskim!

Cały zysk ze sprzedaży projektów przeznaczony zostanie na rozwój i utrzymanie portalu Budujemy Dwór

Co zawiera projekt?

Dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu budowlanego domu katalogowego, w skład której wchodzi:

projekt architektoniczny
projekt konstrukcyjny
projekt instalacji sanitarnych wewnętrznych (instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o, gazowej)
projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej

Każdy projekt branżowy składa się z części opisowej oraz rysunkowej.

W części architektonicznej zawarte są elewacje budynku, rzut parteru, poddasza, więźby i dachu oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zestawienie drewna na więźbę.

Część konstrukcyjna obejmuje rzut fundamentów i stropu.

Rysunki branży elektrycznej pokazują na rzutach rozmieszczenie elementów oświetlenia i gniazd wtykowych oraz schemat rozdzielnicy budynku.

Wśród rysunków instalacyjnych znajdują się rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Do projektu dołączone są kopie zaświadczeń o przyznaniu uprawnień oraz wpisach do izb autorów projektu gotowego, datowane na czas powstania projektu. Jest to zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w myśl którego aktualne zaświadczenia dostarczają osoby adaptujące projekt.

Zmiany w projekcie

Aby dokonać zmian w projekcie potrzebna jest zgoda autora, którą wystawiamy dla Państwa bezpłatnie.

Każda zmiana powinna być naniesiona na oryginał projektu katalogowego trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym (lub dołączone jako aneks) przez osobę posiadającą odpowiednie do tego uprawnienia.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *