Tercja 2 - arch. Tomasz Sobieszuk - MTM Styl Sp. z o.o.

Tercja 2 – Domy w Stylu

By się przekonać o zasadności umieszczania w tym miejscu opisu projektu „Tercja 2” stworzonego w pracowni „Domy w Stylu”, wystarczy spojrzeć na urokliwą wizualizację jego wyglądu zewnętrznego. Śliczna! A na dodatek cóż za niebanalny komentarz!

Dom wkomponowany w pejzaż przestrzeni, z przemyślaną, zaaranżowaną zielenią stwarza urokliwe miejsce do mieszkania, gdzie Życie toczy się swoim rytmem, a zmieniające się pory roku kształtują otoczenie w malowniczy krajobraz.

Tercja 2 Domy w Stylu rzut parteru

Projekt wnętrza cechuje się nowocześniejszymi rozwiązaniami, niż jego rys zewnętrzny. Świadczy o tym fakt, iż oddzielona wyraźnie część dzienna to połączony funkcjonalnie salon, kuchnia i hol. W „Tercji 2” zaburzone zostało również osiowe przejście przez budynek do ogrodu kosztem większych pomieszczeń sanitarnych. Jeśli stanowiłoby to dla nas problem, wystarczy sięgnąć po projekt „Tercji 1”, która kosztem zmniejszenia części prywatnej, rozdziela budynek praktycznie pół na pół. Powierzchnia użytkowa projektu zamyka się w 150 metrach kwadratowych. Jeżeli jednak trzy pokoje mieszkalne to dla nas za mało, sięgnąć możemy po „Tercję” oznaczoną numerami 3, 4 lub 5, gdzie na cele mieszkalne zaadaptowano również poddasze. Polecam wersję numer 3, ponieważ nie posiada ona okien dachowych, które wyglądem nie wpisują się najlepiej w styl dworkowy. Do wyboru mamy w sumie 5 różnych wersji projektu, jeśli chodzi o układ pomieszczeń przy minimalnych zmianach w wyglądzie zewnętrznym. To również wyróżnia „Tercję” na tle innych gotowych projektów dworów polskich.

Tercja 2 Domy w Stylu widok

Tercja w serwisie Projekty Dworów

powierzchnia użytkowa 152,10m2

powierzchnia zabudowy 192,80m2

wysokość budynku 7,98m

kubatura 731m3

minimalne wymiary działki 26,74×21,98m

arch. Tomasz Sobieszuk autor

Pracownia projektowa MTM STYL Sp. z o.o., Białystok, ul. Podleśna 4

Zobacz ten projekt w naszej bazie!

Łukasz Górka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *