Gabrysin DM-6281

bGabrysin to projekt wyjątkowo prestiżowej rezydencji, która swa urodą przyćmi wszystkie pobliskie domy. Duża powierzchnia użytkowa, aż dwa osobne garaże, siedem pokoi to największe atuty programu. Z zewnątrz imponuje piękna elewacja frontowa, którą wyróżnia wejście otoczone kolumnami. Uwagę przykuwają reprezentacyjne balkony, ze zdobionymi balustradami. Tego typu projekt najlepiej realizować na działkach o dużej powierzchni. Doskonale komponował się będzie z ogrodem w stylu angielskim.

Bryła budynku na planie prostokąta posiada jedno wsunięcie w części frontowej, gdzie umiejscowione zostało efektowne wejście do budynku. Projekt ma wiele ciekawych elementów architektonicznych dodających mu uroku, jak reprezentacyjny balkon w części frontowej, czy zgrabne lukarny na dachu. Aby w pełni docenić piękno projektu warto zadbać o odpowiednie oświetlenie domu z zewnątrz. Umiejętnie ustawione lampy wydobędą całe piękno z bryły i podkreślą detale.

W prawym skrzydle znajdują się dwa garaże, które rozdziela kotłownia. Wszystkie trzy pomieszczenia mają osobne wejścia z centralnie położonego holu. Najważniejsze pomieszczenie parteru, czyli pokój dzienny jest połączony z kuchnią, ma on także osobne wyjście na dwór. Program uzupełniają garderoba przy wejściu oraz nieco mniejszy od dziennego pokój umiejscowiony przy schodach.

Na poddaszu jest aż pięć pokoi, dla wygody domowników architekci KB Projekt zaprojektowali dwie garderoby. Najmniejszy z pokoi z wejściem na frontowy balkon będzie doskonale nadawał się na pracownię lub gabinet. Łazienka jet bardzo przestronna i bez problemu można w niej ulokować prysznic i wannę.

Cena projektu: tel.personal2 - Kopia (2)

Jak zamówić projekt? To proste!

Zamówienie można złożyć:
– telefonicznie, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 515-048-535
– poprzez e-mail pisząc na nasz adres: s t u d i o h u s s a r @ g m a i l . c o m

Ceny projektów obejmują podatek VAT. Do każdego projektu wystawiamy fakturę.

Przy przedpłacie wysyłka gratis!

Projekt w zależności od pracowni autorskiej dostarczony zostanie do 14 dni. Z reguły są to 2-4 dni robocze.

Do każdego zakupionego projektu domu dokładamy gratis książkę Zygmunta Czartoryskiego O stylu krajowym w budownictwie wiejskim!

Cały zysk ze sprzedaży projektów przeznaczony zostanie na rozwój i utrzymanie portalu Budujemy Dwór

Co zawiera projekt?

Dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu budowlanego domu katalogowego, w skład której wchodzi:

projekt architektoniczny
projekt konstrukcyjny
projekt instalacji sanitarnych wewnętrznych (instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o, gazowej)
projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej

Każdy projekt branżowy składa się z części opisowej oraz rysunkowej.

W części architektonicznej zawarte są elewacje budynku, rzut parteru, poddasza, więźby i dachu oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zestawienie drewna na więźbę.

Część konstrukcyjna obejmuje rzut fundamentów i stropu.

Rysunki branży elektrycznej pokazują na rzutach rozmieszczenie elementów oświetlenia i gniazd wtykowych oraz schemat rozdzielnicy budynku.

Wśród rysunków instalacyjnych znajdują się rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Do projektu dołączone są kopie zaświadczeń o przyznaniu uprawnień oraz wpisach do izb autorów projektu gotowego, datowane na czas powstania projektu. Jest to zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w myśl którego aktualne zaświadczenia dostarczają osoby adaptujące projekt.

Zmiany w projekcie

Aby dokonać zmian w projekcie potrzebna jest zgoda autora, którą wystawiamy dla Państwa bezpłatnie.

Każda zmiana powinna być naniesiona na oryginał projektu katalogowego trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym (lub dołączone jako aneks) przez osobę posiadającą odpowiednie do tego uprawnienia.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *