Gotowe projekty domów w tradycji – Studio Atrium

Studio AtriumSTUDIO ATRIUM Lelek, Godlewski Spółka Jawna
43-300 Bielsko-Biała
ul. Malczewskiego 1
www.studioatrium.pl

Studio Atrium

Firma architektoniczna i wydawnicza STUDIO ATRIUM działa na polskim rynku od 1993 roku.

Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem oraz sprzedażą typowych projektów domów jednorodzinnych. Dorobek nasz prezentujemy w wydawanym cyklicznie katalogu „DOMY W TRADYCJI”, który kierujemy do tych wszystkich, którzy chcą wybrać dla siebie odpowiedni projekt.

Nasza główna siedziba mieści się w Bielsku-Białej; dodatkowo otwarty jest także oddział w Raszynie pod Warszawą i w Katowicach. W naszych biurach zapewniamy kompetentną i miłą obsługę. Na miejscu możecie Państwo zapoznać się z dokumentacjami technicznymi budynków, obejrzeć makiety większości domów, a także skorzystać z rad naszych specjalistów, którzy podpowiedzą najlepsze rozwiązania bądź potwierdzą słuszność Waszego wyboru.

Aktualnie oferujemy Państwu blisko 700 gotowych projektów domów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, kilkadziesiąt projektów garaży jedno i dwu-stanowiskowych oraz projekty osadników. Projekty te są efektem naszych przemyśleń i pracy uwzględniajacych preferencje Klientów. Zastosowaliśmy w nich różnorodne rozwiązania: domy małe, ale i duże, o dachach prostych i bardziej skomplikowanych, nawiązujące do architektury „dworu polskiego”. Jak wskazuje tytuł naszego katalogu, są to budynki osadzone w tradycji zarówno pod względem estetyki, jak i sposobu ich wykonania. Równocześnie jednak są to obiekty nowoczesne, w których wykorzystano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie budownictwa i technologii materiałowej.

Pragniemy podziękować wszystkim naszym dotychczasowym, jak i przyszłym Klientom, a także tym, którzy pomagają nam we wszystkich przedsięwzięciach. Inwestorom gratulujemy pomyślnie zakończonych budów i życzymy jednocześnie, aby te rozpoczęte zakończyły się pełnym sukcesem.

Mamy nadzieję, że realizacja naszych projektów przyniesie Państwu wiele zadowolenia zarówno z formy, jak i funkcjonalności budynków.

arch. arch. Piotr Godlewski, Krzysztof Lelek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *