Okna drewniane i drzwi – Hohensee-Gede

logo

Firma GEDE Sp. z o.o.
61-680 Poznań, ul. Hodowlana 5
+48 501 77 66 90
Łukasz Hohensee
lukasz@hohensee-gede.pl
www.hohensee-gede.pl

Jakość potwierdzona 100-letnim doświadczeniem…

O firmie
Nasza firma działa nieprzerwanie od ponad stu lat. Jej założycielem był w 1905 roku mistrz stolarski Jan Kraśkiewicz. Od samego początku produkujemy najwyższej jakości okna drewniane i drzwi. Dziś rodzinną firmą zarządza już trzecie z rzędu pokolenie.

Dzięki pasji, zaangażowaniu oraz wielopokoleniowemu doświadczeniu nasza firma stała się jednym z liderów na polskim rynku stolarskim. Specjalizujemy się w produkcji pięknych okien oraz drzwi wykonanych z drewna klejonego na zamówienie.

Nasze okna i drzwi drewniane spełniają najwyższe europejskie standardy, a dzięki swojej jakości i niezawodności cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Mając na uwadze Państwa różnorodne oczekiwania naszą ofertę uzupełniają takie produkty, jak niezwykłe okna zabytkowe, w których się specjalizujemy odwzorujemy profile, podziały, funkcje i elementy ozdobne. Przygotowujemy projekty pod okiem Konserwatorów Zabytków  Charakteryzują się one:1
•    ozdobnymi profilami
•    ozdobnymi listwami przyszybowymi oraz szprosami
•    ozdobnymi listwami przymykowymi i ślemieniowymi
•    maskownicami okapników
•    ręcznie rzeźbionymi głowiczkami, kolumienkami, oraz innymi elementami dekoracyjnymi

Oknami tego typu  możemy pochwalić się na nie jednej  polskiej inwestycji a uwagę można zwrócić na Kompleks Pałacowy w Chróstniku na Dolnym Śląsku

Okna aluminiowo drewniane energooszczędne, okiennice drewniane oraz ogrody zimowe.

Okiennice drewniane jako dodatkowy, zewnętrzny element okna spełniają nie tylko swoje funkcje ozdobne, nadając budynkowi urokliwy i ciepły klimat, ale zapewniają również intymność w mieszkaniu, nawet przy otwartym oknie. Chronią przed wiatrem, nadmiernym słońcem, uniemożliwiając jednocześnie wentylację pomieszczeń.

Nasze okiennice produkowane są według różnych wzorów i dostępne są w szerokiej gamie kolorów tak, że  można je wspaniale dopasować do produkowanych przez nas okien.

Jako producent, od wielu lat kultywujący najlepsze tradycje stolarskie, dajemy gwarancję na nasz towar oraz zapewniamy profesjonalny montaż okien oraz drzwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *