Olchawa DM-6276

bProjekt domu parterowego z poddaszem użytkowym o funkcjonalnym wnętrzu. Jest to propozycja dla inwestorów szukających klimatycznej rezydencji nawiązującej architekturą do klasycznych polskich dworków. Cechą charakterystyczną projektu jest zastosowanie dachu mansardowego, oraz okiennic oddzielających połacia dachu. Wejście do domu jest chronione przez reprezentacyjny portyk z pięknymi kolumnami.

Projekt domu idealnie wkomponuje się w działki na terenach wiejskich o dużej ilości zieleni. Bryła budynku jest spokojna i harmonijna z wieloma eleganckimi, nawiązującymi do klasycznych dworków detalami. Dom ma bardzo efektowne wejścia; jedno w części frontowej a drugie w ogrodowej. Dach ma połcie rozdzielone okiennicami, które doświetlają poddasze.

Kotłownia ma osobne wejście z boku budynku, co gwarantuje że opału nie trzeba będzie nosić przez część dzienną domu. Obok niej znajduje się mała łazienka oraz średniej wielkości pokój. Osoby lubiące gotować docenią zalety przylegającej do kuchni spiżarni. Pokój dzienny ma 40 m2 więc można w nim swobodnie urządzić gustowne przyjęcie dla dużej liczby gości.

Poddasze to cztery pomieszczenia; dwa niemal symetryczne pokoje, które mogą pełnić rolę wygodnych sypialni oraz trzecia, największa sypialnia i zlokalizowana na przeciwko przestronna łazienka.

Projekt domu DM-6276. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 38°. Program: 4 pokoje, salon, kuchnia, spiżarnia, kotłownia ze składem opału.

Cena projektu: tel.personal2 - Kopia (2)

Jak zamówić projekt? To proste!

Zamówienie można złożyć:
– telefonicznie, jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 515-048-535
– poprzez e-mail pisząc na nasz adres: s t u d i o h u s s a r @ g m a i l . c o m

Ceny projektów obejmują podatek VAT. Do każdego projektu wystawiamy fakturę.

Przy przedpłacie wysyłka gratis!

Projekt w zależności od pracowni autorskiej dostarczony zostanie do 14 dni. Z reguły są to 2-4 dni robocze.

Do każdego zakupionego projektu domu dokładamy gratis książkę Zygmunta Czartoryskiego O stylu krajowym w budownictwie wiejskim!

Cały zysk ze sprzedaży projektów przeznaczony zostanie na rozwój i utrzymanie portalu Budujemy Dwór

Co zawiera projekt?

Dokumentacja zawiera 4 egzemplarze projektu budowlanego domu katalogowego, w skład której wchodzi:

projekt architektoniczny
projekt konstrukcyjny
projekt instalacji sanitarnych wewnętrznych (instalacji wodno-kanalizacyjnej, c.o, gazowej)
projekt instalacji elektrycznej wewnętrznej

Każdy projekt branżowy składa się z części opisowej oraz rysunkowej.

W części architektonicznej zawarte są elewacje budynku, rzut parteru, poddasza, więźby i dachu oraz zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, a także zestawienie drewna na więźbę.

Część konstrukcyjna obejmuje rzut fundamentów i stropu.

Rysunki branży elektrycznej pokazują na rzutach rozmieszczenie elementów oświetlenia i gniazd wtykowych oraz schemat rozdzielnicy budynku.

Wśród rysunków instalacyjnych znajdują się rzuty kondygnacji z poszczególnymi instalacjami oraz ich rozwinięcia.

Do projektu dołączone są kopie zaświadczeń o przyznaniu uprawnień oraz wpisach do izb autorów projektu gotowego, datowane na czas powstania projektu. Jest to zgodnie ze stanowiskiem Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, w myśl którego aktualne zaświadczenia dostarczają osoby adaptujące projekt.

Zmiany w projekcie

Aby dokonać zmian w projekcie potrzebna jest zgoda autora, którą wystawiamy dla Państwa bezpłatnie.

Każda zmiana powinna być naniesiona na oryginał projektu katalogowego trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym (lub dołączone jako aneks) przez osobę posiadającą odpowiednie do tego uprawnienia.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *